Şile sünnet koltuğu

Şile Sünnet Koltuğu

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda en çok tercih edilen renk ve modellerle Şile’de, sünnet koltuğu imalatımız garantili olarak başlamıştır. Şile’de kiralık sünnet koltuğu arıyorsanız farklı modellerimizle ve koltuk süsleme işlerinizde itina ile hazırlanır. Çocuğunuzun en özel gününü unutulmaz hale getirmek Şile sünnet koltuğu, organizasyonunun işidir. Sünnet koltuğu kiralamalarınızda ayrıca özel Osmanlı yeniçeri kostümlü taht taşıyıcı kiralama hizmetimizde bulunmaktadır.

SÜNNET TAHTI

2 thoughts on “Şile Sünnet Koltuğu

 1. Cevapla
  demir - Temmuz 12, 2019

  merhaba şile deki mekanımızda sünnet düğünü organize edeceğiz sizin şile sünnet koltuğu nuzu kiralamak istiyoruz bilgi verir misiniz, resimdeki gibi mii sünnet koltukları, ya da elinizde farklı modeller mi var başka modeller varsa onları da onları da görebilir miyiz, görsel olarak atabilirsiniz ya da adresiniz yakınsa biz de gelip bakabiliriz tam olarak nerede işletmeniz, şile deki her adrese beğendiğimiz koltuğu getirir misiniz, bir akşamlık kiralama yapabilir miyiz ne kadar sürede teslim edersiniz sizden koltuğu istedikten bir gün sonra getirebilir misiniz acaba, birinci görseldeki gibi balonlu tüllü ve resimli süslemeler de yapabilir misiniz, süslemeleri de biz seçebilir miyiz tahtın rengine uygun tüller ve nazar boncuğu temalı balonlar istiyoruz, sünnet çocuğunun resmini de siz bastırabilir misiniz, taşıma kurma ve süsleme dahil fiyat nedir acaba, sünnet çocuğunu tahta oturtarak sünnet düğününün olduğu salona sokacak yeniçeri askerleri de var mı sizde acaba, iki kişi gönderebilir misiniz, onlar da dahil olacak şekilde en son fiyat nedir acaba, onların kostümlerini de önceden görerbilir miyiz .. ?

 2. Cevapla
  feyza - Ağustos 10, 2019

  merhaba şile de denize yakın bir mekanda sünnet düğünü organize edeceğiz de bize sünnet koltuğu sünnet düğünü süsleri ve sünnet çocuğunun giyeceği kıyafetler lazım hepsini sizden kiralayabilir miyiz? sünnet koltuğu kiralama yapacağımız zaman istediğimiz sünnet koltuğu rengini ve modelini seçebilir miyiz? şile sünnet koltuğu kiralama yaptığımızda sizden şile de olan her adrese sünnet koltuğunu ve diğer sünnet süslemeleri, sünnet kıyafeti gibi malzemeleri de getirir misiniz? ne kadar sürede kiraladığımız sünnet koltuğu, süsler ve sünnet kıyafetleri gelir ? belli olan bir teslimat süreniz var mı?
  sünnet düğününün gerçekleşşeceği tarihten ne kadar önceden size rezervasyon yaptırmalıyız acaba ? nasıl bir yol izlemeliyiz? sizi aramak yeterli olur mu ? sünnet kıytafetlerini, sünnet kotluğunu ve sünnet süslerini istediğimiz model ve renkler bunlar diyerek size göndersek siz o modelleri bulabilir misiniz ? ya da siz elinizde olan model ve renkleri bize watsaptan ulaştırın biz seçelim öyle de olur tüm bunlar dahil fiyat endir acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp