Sultangazi sünnet koltuğu

Sultangazi Sünnet Koltuğu

Çocuğunuzun Sultangazi sünnet koltuğu üzerinde otururken yeniçeriler tarafından taşınarak sünnet düğünü salonuna girmesini ve misafirlerinizi selamlamasını istemez misiniz? Sizin için değişik renklerde özel olarak yaptırılan sünnet koltuklarını Sultangazi sünnet koltuğu kiralamadan seçebilirsiniz. Sultangazi kiralık sünnet koltuğu almak veya rezervasyon yaptırmak için hemen bizi arayın. Çocuğunuzun bu özel gününde bırakın tüm detaylarla biz uğraşalım.Kına-Tahtı-Kiralama-Koltuk-Sadece

2 thoughts on “Sultangazi Sünnet Koltuğu

  1. Cevapla
    hakkı - Temmuz 12, 2019

    sultangazi de sokak sünnet düğünü organize edeceğiz de sizin sultangazi sünnet koltuğu nuzu kiralayaiblir miyiz dış mekana da kiralama yaparsınız değil mi, bir akşamlık sünnet düğünü için sultan gazi ye kiralama yapar mısınız size sultan gazi nin her mahallesinden ulaşıp sünnet koltuğu isteyebilir miyiz acaba, perşembe akşamı sipariş etsek cumartesi gelir mi, resimdeki modeller var mı elinizde onların arasında mı seçeceğiz yoksa sizin elinizde olan başka modeller de var mı, varsa onları da görebilir miyiz yeriniz tam olarak nerede ne kadar sürede sünnet koltuğunu getirirsiniz .. ? birinci resimdeki sünnet koltuğu modelinin ölçüleri nedir acaba, birinci resimdeki sünnet koltuğu modelinin tül koltuk masa gibi diğer eşyaları da dahil mi acaba, dahilse ek ücret alacak mıısnız onlardan acaba, birinci resimdeki modeli istesek sizden ne kadar olacak fiyat ama, sultangazi deki yerimize her şeyin taşıması ve kurulumu sizden mi olacak, bizim yapmamız gerekecek bir düzenleme olacak mı, sünnet tahtını sünnet çocuğu üstüdeyken sünnet düğününün olduğu sokağa taşıyacak yeniçeri askerileri de olacak mı , yeniçeri askerleri için ek ödeme alacak mısınız, size ödemeyi düğün akşamı nakit olarak verebilir myiiz ..?

  2. Cevapla
    nigar - Ağustos 18, 2019

    merhaba sultangazi deki bir düğün salonunda kuzenimize sünnet koltuğu kiralama yapmak istiyoruz, bir tane sünnet koltuğu kiralama yapabilir miyiz bir akşamlık için acaba ? ne kadar süre içerisinde gönderirsiniz sultangazi sünnet koltuğu kiralama yaptığımızda sizden acaba ? belli bir teslim gününüz var mı ? kargoyla mı göndereceksiniz ya da sizin özel sevk araçlarınız mı var ? sizden sünnet koltuğu kiralamak istediğimizde istediğimiz sünnet koltuğu modellini seçebilir miyiz acaba? biz beyaz renkte yaldızlı ve koyu lacivert tonlarda olan sünnet koltuklarından istiyoruz sizden sultangazi sünnet koltuğu kiraladığımızda sünnet koltuğunu adresimize göndermeden önce bize sünnet koltuğunun resmini gönderir misiniz ? ne kadar ölçülerde sünnet koltuklarınız tam olarak ? sultangazi nin her adresine sünnet koltuğu kiralama yapar mısınız ? ne kadar süre tutar sultangazi sünnet koltuğu kiralama yapsak acaba ? sünnet koltuğunun yanında sünnet koltuğu için tül ve süslü yastıklar da gönderir misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp