Sünnet Koltuğu Fiyatları

Ucuz sünnet süsleme fiyatları

Sünnet koltuğu hizmeti Sünnet çağındaki çocuklar için unutulmayacak bir deneyimdir. Sünnet fotoğraflarında albümlere bakıldığında güzen anıları canlandıracak bu organizasyon için İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Fiyat belirlenirken sünnet koltuğu ve bu koltuğu taşıyan 4 yeniçeri askerinin saat ücretlerine göre hesaplama yapılmaktadır. Fiyatlarımız İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine göre çok daha uygundur.

İstanbul Çevre şehirlerinden gelen taleplerde ekstra ücret alarak hizmet götürmekteyiz. Bu ekstra fiyat sadece yol ücreti olup makul bir değerdir.

Sünnet koltuğu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Oğlunuz için mükemmel anlılar ve bakmaya doyamayacağınız fotoğraflar sunmanın tam zamanı değil mi ?

Rezervasyon ve Fiyat Bilgisi 0212 543 07 57

SÜNNET TAHTI KİRALAMA

3 thoughts on “Sünnet Koltuğu Fiyatları

 1. Cevapla
  hasibe - Temmuz 16, 2019

  merhaba oğlumuuzn sünnet düğünü için sünnet tahtı kiralama yapmak istiyoruz, firmanızın modelleri arasında gözüken ilk resimdeki sünnet tahtı var mı elinizde ? sünnet koltuğu fiyatlarınız nedir acaba aşağı yukarı nasıl bir aralıkta ? birinci resimdeki tahtı beğendik onun fiyatı nedir ? sünnet koltuğunun ölçüleri nedir birinci resimdeki ? resimdeki gibi mi gelecek ürün farklı bir model gönderecekseniz de onın resimini gönderir misiniz ? maltepe deki sünnet salonuna gönderim yapar mısınız ? sünnet koltuğunun taşınması ve gerekiği gibi süslenmesi hazırlanması da size mi ait ?resimdeki gibi yeniçeri askerleri de gönderir misiniz? fört kişi gelebilr m i ? kostümler de reismdeki gibi mi oalcak ? fiyat nedir acaba hepsi tüm hizmetleriniz içindeyken ? ne ladar ödeme yapmalıız size ?

 2. Cevapla
  harun - Temmuz 17, 2019

  merhaba her ilden sünnet koltuğu kiralama yapabilir miyiz sizden ? sünnet koltuğu fiyatlarınız nedir ? resimdeki iki model dışında da sünnet koltuğu çeşitleriniz var mı acaba ? bize varsa diğer modellerinizin de resimlerini gönderir misiniz? ölçüleri nedir acaba sünnet koltuklarınızın ? altın renginde süslü ve taşlı bir model istiyoruz biz, var mı sizde acaba ? sünnet koltuğu modellerinizin ölçüleri nelerdir acaba ? sünnet koltuğu fiyatlarınız istediğimiz modellde bir akşamlık kiralama yaptığımızda ne olur acaba ? taşıma ve kurulum işlemleri de size mi ait ? yanında sehpa ve takılar için kutu da getirir misiniz ? bunlar da kiralamak isteidğimiz sünnet koltuğu modeli gibi altın renginde olabiliir mi ? hepsinin uyumlu olmasını istiyoruz çünkü de, her şey dahil en son fiyat nedir acaba ?

 3. Cevapla
  erhan - Temmuz 25, 2019

  selam sünnet koltuğu kiralama fiyatlarınızı öğrenmek istiyoruz gönderdiğiniz mesafeye göre fiyatlar artuyor mu ? bolu ya servisiniz va rmı ?bir tane gold renklerde sünnet tahtı kiralama yapmak istiyoruz ne kadar sürede bolu ya gelir? kaç gün sürer ? bir günlük kiralama yapar mısınız? bolu daki adrese dkadar taşıma yapar mısınız yoksa biz belli bir noktadan mı gelip alacağız? sünnet tahtının boyutları nedir acaba? göndernmeden önce resimlerini de gönderir misiniz? sünnet tahtının yanında sünnet düğünü için süslemeler de getirir misiniz_? her şey dahil fiyat nedir acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp