Tuzla sünnet koltuğu

Tuzla Sünnet Koltuğu

Tuzla’da kiralık sünnet koltuğu arayanlar dikkat! Şok fiyatlarımızla hizmete başladık. En yeni modellerle özel tasarım süslemelerle Tuzla sünnet koltuğu kiralama şirketi olarak bu mutlu gününüzde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. Bizlere telefonla ulaşmanız bizler için yeterli. Tuzla’da sünnet koltuğu üretim ve kiralama ile hem özel müşterilerimize hem de organizatörlere yönelik faaliyetlerle hedefimiz sizlerin istediği hizmeti olağan üstü şekilde yerine getirmek.kina-tahti-imalat

2 thoughts on “Tuzla Sünnet Koltuğu

  1. Cevapla
    selin - Temmuz 12, 2019

    merhaba tuzla düğün salonunda olarak sünnet düğümüz için tuzla sünnet koltuğu kiralamak istiyoruz da resimdeki model mi var sadece, başka modelleriniz de varsa onları da gösterebilir misiniz bize, yeriniz tam olarak nerede biz de gelip düğünden önce bakabiliriz başka modelleriniz de varsa, sadece resimdeki ürün varsa bu sünnet koltuğunun tam olarak ölçüsü nedir acaba, tuzla nın her yerine taşıma yapar mısınız acaba ne kadar sürede getirebilirsin bizim istediğimiz salona düğünden ne kadar önce size haber vermeliyiz, cuma günü istesek pazara yetişir mi, resimdeki sünnet tahtına iki çocuk oturabilir mi çocuklar da belli bir kilo sınırınız var mı, tahtın kırılma ya da çatlama gibi bir durumu olur mu acaba, tuzla sünnet koltuğu kiralama yaptığımız da sünnet tahtını siz mi taşıyıp kuracaksınız, sünnet koltuğuna uygun renk ve modellerde yastık ve tül de getirecek misiniz, takılan altınları ve paraları koymak için de sünnet koltuğuna uygun renk ve model de bir kutu istiyoruz öyle bir şey de ayarlayabilir misiniz, her şey dahil fiyat nedir acaba, ödemeyi size önceden mi yapmalıyız yoksa düğün sonunda mı sünnet düğününün sonunda da sünnet koltuğunu almaya siz gelebilir misiniz, ne kadar sürede gelebiirsiniz ..?

  2. Cevapla
    eda - Temmuz 31, 2019

    mmerhaba oğlumun sünnet düğünü için tuzla sünnet koltuğu kiralamak istiyoruz ne kadar sürede adresimize teslim edersiniz.? resimdeki sünnet koltuğu dışında da modelleriniz var mı ?beyaz rengin dışında da başka renkleriniz var mı ? sünnet koltuğu ölçüleriniz nedir? taşımasını siz mi yaparsınız acaba? ne kadar sürede kurulum ve taşıma olur tam olarak? fiyatı nedir? ödemeyi kapıda yapsak olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp