Ümraniye sünnet koltuğu

Ümraniye Sünnet Koltuğu

Hem ailelerin hemde erkeklerin hayatlarındaki en özel günlerden biri olan sünnet düğünleri, her zaman için en çok hatırlanan günlerdendir. Ümraniye sünnet koltuğu ile birçok aile gibi sizde zaten özel olan bu günü çok daha özel ve unutulmaz kılabilirsiniz. Ümraniye sünnet koltuğu kiralama hizmetimiz  ile birçok kişi bu amaçlarına kısa sürede ulaşmışlardır. Bu nedenle sizde hemen ümraniye kiralık sünnet koltuğu ile iletişime geçin ve hem çocuğunuza hem de misafirlerinize hoş bir sürpriz yapın.KİRALIK SÜNNET TAHTI

2 thoughts on “Ümraniye Sünnet Koltuğu

  1. Cevapla
    atiila - Temmuz 12, 2019

    merhaba Ümraniye sünnet koltuğu hakkında bilgi almak istiyoruz da sizden iki günlüğüne kiralama yapabilir miyiz iki ayrı sünnet düğünü için acaba ümraniye deki düğün salonumuza getirir misiniz ümraniye nin her yerine gelir misiniz ne kadar sürede sünnet tahtını adresimize teslim edersiniz üç gün içerisinde sevkiyat olur mu resimdeki modeller mi var sadece elinizde , resimdeki sünnet koltuklarının tam olarak ölçüsü nedir, düğün salonunun kapısından kolaylııkla sokabilir miyiz, ümraniye sünnet koltuğunu kiraladığımızda sünnet kolyuğu taşıma ve sünnet düğünü alanına kurma işlemlerimiz size mi ait olacak acaba, ikinci görselkdei kırmızı sünnet koltuğunu birinci akşamki düğün için birinci görseldeki beyaz koltuğu da diğer düğün için kiralayabilir miyiz acaba, sünnet düğünlerinden ne kadar önce size haber vermeliyiz, sünnet düğününe sünnet tahtlarının yetişmemesi gibi bir ihtimal olur mu, ne kadar sürede teslim edilir acaba, fiyat nedir acaba her şey dahil sünnet koltuklarını taşıması için sevkiyat elemanları da gönderecek misiniz, ödemeyi size nakit oalrak yapabilir miyiz nakit ödemede bir indirim söz konusu mu acaba.. ?

  2. Cevapla
    gamze - Temmuz 30, 2019

    merhaba Ümraniye den yazıyoruz sünnet düğümüz var iki kişilik sünnet koltuğu kiralama yapmak istiyoruz sizin Ümraniye sünnet koltuğu kiralama hizmetinizde iki kişilik sünnet koltuklarınız var mı ? belli bir boy ya da kilo sınırınız var mı ? istediğimiz rengi seçebilir miyiz sünnet koltuğunda? Ümraniye deki her yere gönderirsiniz değil mi ? fiyat ne olur taşıma ve sünnet düğünü bitince de gelip alma da acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp