Zeytinburnu sünnet koltuğu

Zeytinburnu Sünnet Koltuğu

Bazı aileler çocuklarının sünnet merasimleri aşırı derecede önemserler. Hakikaten de çok küçük yaşlardaki çocuklarımızda bu derece ilgiye ve vücutlarında meydana gelebilecek bir değişime hazır olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde bazı gelişimsel sorunlar ve çocuğun ruh dünyasında aksaklıkların oluşma riski vardır. Çocuklar için sünnet düğününü bir oyun ve eğlenceden ibaret kılan Zeytinburnu sünnet koltuğu ile artık sünnetler çocuklar için kabus olmayacak. Zeytinburnu sünnet koltuğu kiralama hizmetimiz bu iş için birebirdir. Zeytinburnu kiralık sünnet koltuğu birbirinden farklı model ve konseptle sizlerin beğenisine sunulur.IMG_9238

3 thoughts on “Zeytinburnu Sünnet Koltuğu

 1. Cevapla
  seray - Temmuz 12, 2019

  kolay gelsin zeytinburnu sünnet koltuğu hizmetiniz her zaman geçerli mi acaba ve zeytinburnu nun her yerinden kiralama yapabilir miyiz, resimde gözüktüğü gibi iki kişi oturabilir mi acaba sünnet kolyuğu kiralama yaptığımızda sizden hangi ölçülerde sünnet koltuğu gelecek, resimdeki modeller dışında başka model ve renkler de var mı acaba elinizde onların da resimleri görebilir mi ya da sizin yerinize gelip organizasyon önce canlı olarak görebilir miyiz bir günlük sünnet düğünümüz için kiralama yapar mıısnız, sünnet tahtı kiralama yaptığımızda zeytinburnu na kadar sünnet tahtının taşımasını siz mi yapacaksınız ne kadar sürede teslim edersiniz sünnet tahtını taşırken naylona falan sarabilirseniz iyi olur çizilmesini istemeyiz taşırken resimde tahtın önünde gözüken masa ve yastıklar da dahil mi resimdekinin aynısını mı göndereceksiniz acaba başka modeller de varsa görebilir miyiz tülün de boyutunu ya da başka rengini seçebilir miyiz, sünnet tahtını taşıması için iki kişi talep edebilir miyiz sizden genç ve dinamik arkadaşları gönderebilir misiniz taşımak için iki eleman da dahil olarak her şey içinde bir akşamlık sünnet tahtı kiralama fiyatı nedir acaba, ödemeyi nasıl yapmamız gerekiyor sünnet düğününden iki gün önce size bildirsek yetiştirir misiniz .. ?

 2. Cevapla
  yasemin - Temmuz 18, 2019

  yerdeki yastıkları satın alıp koltuğu kiralamam mümkün mü? masanın üzerindeki nedir zeytin buırnu sünnet koltuğunu istiyorum ancak sorularım fazla… Koltuklar kırılırmı sonuçta kalabalık ve çocuklu bir ortamda sakarlık mümkün bu yüzden birinin çarpması ile kırılırmı b. benim çocuğum fazla hareketli ve kilolu umarım sorun olmuyodu. bu üçüncü girdiğim site ve halen bir sonuç alamadım ama bu siteye güveniyor gibiyim yardımcı olun lütfen.kargo kısmı tam olarak nasıl olacak ayrıyetten bana geliş ücredini de ödemem gerekiyormu ve tam olarak ödeme nasıl olacak? kapıda kredi kartı nasıl ? açıkcası ben kapıda ödemeden yanayım. nakitle çalışmayı daha çok seviyor ve güvenli buluyorum. işim acil hemen geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Cevapla
  emel - Temmuz 30, 2019

  selamlar Zeytinburnu nda sokak sünneti yapacağız sokağa en uygun Zeytinburnu sünnet koltuğu modelinizi bize gösterebilir misiniz.? sünnet koltuğunun ölçüleri ne kadar ve ne renk? ödemeyi kapıda ödeme olarak size yapabilir miyiz? ne kadar ödeme yapmalıyız? sünnet koltuğunu taşıması için birilerini de gönderecek misiniz.? onlar da dahil fiyat nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp